+48607983117

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opinie

Polecam, spokojne miejsce lekko na uboczu. Wszędzie blisko, ale wystarczająco daleko od gwaru wakacyjnego miasteczka.
Właściciele mili, pokój czysty, bezpłatny parking.

Wojciech Glibowski


 

Przepiękne miejsce, czyste powietrze, cisza i spokoj. W pokoju czyściutko, gospodarze baaardzo mili i goscinni. Szczególnie nasze serca podbił piesek Brutus, którego dzieci wspominają z radością :) miejsce napewno idealne dla rodzin z dziećmi.

Rzenka Ja


 

Super miejsce na wakacyjny odpoczynek w lesie i na slonecznej oraz czystej plaży. Wieczorem zachód słońca a potem relaks u Gospodarzy....Polecam od ponad 28 lat.

Małgorzata Stanisławska


 

Super miejsce, super ludzie, którzy je tworzą. Bardzo czysto. Pieski mile widziane. Serdecznie polecam.

Martyna Pawlaczyk


 

Wspaniałe miejsce o każdej porze roku! Pokoje czyściutkie! Właściciele bardzo pomocni i gościnni!

Marysia Olejnik