Opinie
Polecam, spokojne miejsce lekko na uboczu. Wszędzie blisko, ale wystarczająco daleko od gwaru wakacyjnego miasteczka.
Właściciele mili, pokój czysty, bezpłatny parking.
Wojciech Glibowski
Przepiękne miejsce, czyste powietrze, cisza i spokoj. W pokoju czyściutko, gospodarze baaardzo mili i goscinni. Szczególnie nasze serca podbił piesek Brutus, którego dzieci wspominają z radością :) miejsce napewno idealne dla rodzin z dziećmi.
Rzenka Ja
Super miejsce na wakacyjny odpoczynek w lesie i na slonecznej oraz czystej plaży. Wieczorem zachód słońca a potem relaks u Gospodarzy....Polecam od ponad 28 lat.
Małgorzata Stanisławska
Super miejsce, super ludzie, którzy je tworzą. Bardzo czysto. Pieski mile widziane. Serdecznie polecam.
Martyna Pawlaczyk
Wspaniałe miejsce o każdej porze roku! Pokoje czyściutkie! Właściciele bardzo pomocni i gościnni!
Marysia Olejnik
